Kıbrıs'ta evlilik
ve yeni bir hayat...

Tüm hayatını değiştirmeye cesaretin var mı?

DETAYLI BİLGİ

Kıbrıs'ta aşk dolu bir başlangıç!

Türkiye'nin en büyük kişiye özel tanıştırma ve evlilik kulübü, Kıbrıs'ta sizin için doğru insanı buluyor.

SadeceBi'Yemek Nedir?


Yüz yüze deneyim: SadeceBi'Yemek üyesi olarak, gerçek buluşmalar yaşayacağınızı ve Kıbrıs'ta evliliğinizi garanti ederiz.

Kişiselleştirilmiş ve özenle seçilmiş eşleşmeler: Uzmanlarımız size en uygun kişileri seçebilmek için Kıbrıs'ta özel olarak çalışırlar ve doğru kişiyle tanışmanız için bilimsel yöntemler kullanırlar.

Yeni bir hayat: Kıbrıs'ta sizi doğru insanla tanıştırmakla kalmıyor; evlilik, iş kurma, ev-araba sahibi olma ve vatandaşlık konularında da tam destek hizmeti sağlıyoruz. Ayrıca tercihinize göre size ve eşinize KKTC, Türkiye Cumhuriyeti veya Avrupa Birliği vatandaşlığı süreçlerinde de danışmanlık veriyoruz.

Gizlilik: Herkese açık online profiller, arkadaşlık uygulamalarındaki tanınma endişeleri ve riskleri bulunmuyor.

Tamamen yasal: Karakterinize uygun, gerçek ve güvenilir kişilerle tanışmanız ve mutlu bir evlilik gerçekleştirebilmeniz için her şeyi yasal prosedürlere uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

13 yıllık deneyim: 2006'dan beri zamanımızı arkadaşlık servisleri geliştirmeye ve yönetmeye harcıyoruz. Profesyonel danışmanlarımızla işimizi severek ve inanarak yapıyoruz.

Kıbrıs'ta Evlilik


Tüm aşama sizi iyi bir şekilde tanımakla başlıyor. Bunun için uzmanlar tarafından hazırlanmış karakter analizi testlerini kullanıyoruz. Sonrasında karakter, tercih ve zevklerinize uygun olabilecek kişilerle sizi görüştürüyor ve güzel bir beraberliğe başlamanıza aracılık ediyoruz.

Kıbrıs'ta yaşamaya uygun musunuz?

Hayat rutininden sıkıldın mı? Büyükşehirde yaşamak artık seni cezbetmiyor mu? İstanbul’un artık ruhunu kaybettiğini mi düşünüyorsun? Hayatında köklü bir değişiklik yapıp yeni bir hayata başlamak, yeni bir şehre taşınmak ya da yıllardır hayalini kurduğun evliliği doğru insanla gerçekleştirmek mi istiyorsun? Yoksa hepsini bir arada mı yapmak istersin?

O halde yeni bir başlangıç yapmak için doğru yerdesin. Hayatının doğru erkeği veya kadını seni Kıbrıs’ta bekliyor olabilir. Tam 300.000 Türk'ün yaşadığı, gıda-içki ve benzinin çok ucuz olduğu, ev-araba sahipliğinin ekonomik olduğu, verginin düşük olduğu, trafiğin olmadığı, yaşamanın daha kolay ve huzurlu olduğu bu şirin ülkede maalesef yeni insanlarla tanışmak ve doğru insanı bulmak düşündüğün kadar kolay değil. Ayrıca her ne kadar Kıbrıs gece hayatıyla ünlü olsa da, genel olarak yaşayanlar için sosyalleşme ortamları kısıtlı ve insan çeşitliliği bakımından ise sınırlı bir yapıdadır. Bu nedenle Kıbrıs’ta yaşayan kişiler Türkiye’den bir kişiyle evlilik yapmaya genellikle sıcak bakmaktadır.

Eşleştirme ve seçim

Her şey sizi tanımayla başlıyor. Partnerinizde neler arıyorsunuz, geçmiş ilişkilerinizde yürüyen ve daha önemlisi yürümeyen şeyler nelerdi? Bir ilişkiden beklentileriniz, ilgi alanlarınız, aradığınız şeyler neler?

Kıbrıs'ta size en uygun adayı bulmak için çalışıyoruz. Uzmanlarımız üyelerimizle düzenli iletişimi sayesinde, sizi sadece en doğru olabilecek üyelerle eşleştiriyor. Eşleştirme işlemini tamamladığımızda, eşleşme detaylarını sizinle paylaşıyoruz. Gizliliğinize her zaman önem veriyoruz ve sadece isminizin baş harfini paylaşıyoruz. İşyeriniz, adresiniz, soyadınız, telefon numaranız gibi bilgileri hiçbir zaman paylaşmıyoruz. Sonrasında isterseniz sizi eş adayınızla görüştürüyoruz!

Kıbrıs'ta evliliğin avantajları ve süreç

SadeceBi’Yemek sayesinde Kıbrıs'ta evlenmek isteyen insanların artık çalacakları bir kapıları var. Bu aynı zamanda sizinle aynı dili konuşan hayat arkadaşınız aracılığıyla, en az 2 farklı ülkeden vatandaşlık hakkı elde etmenizi sağlıyor. İleride bir çocuk sahibi olduğunuzda çocuğunuzun vatandaşı olacağı veya yaşamak isteyeceğiniz ülkeyi kendiniz seçebileceksiniz.

Eş adaylarınızla sizi öncelikle video konferans ile görüştüreceğiz ve birbirinizi tanımanızı sağlayacağız. Sonrasında isterseniz sizi Kıbrıs'ta yüz yüze bir araya getireceğiz.

Kıbrıs'ta evlilik!

Uzmanlarımız evlilik için servisimize başvuran kişilerin karakterlerini karakter testleri ile en iyi şekilde tanır ve sizi Kıbrıs’ta yaşayan ve evlenmek isteyen en doğru adaylarla tanıştırır. Böylece hem evlilik için en doğru insanı bulma, hem de yeni bir ülkede yaşama imkanı elde edebilirsiniz. Kıbrıs’a taşındığınızda kendi işinizi yapabilir veya edineceğiniz çalışma izni ile kolayca iş bulabilirsiniz.

Siz yeterki kararınızı verin. Biz sizin için en doğru insanı Kıbrıs içerisinden bulalım. Üstelik evlilik işlemleri, oturma-çalışma izinleri, vatandaşlık işlemleri gibi yasal prosedürlerle ilgili uzun dönemli ve tam kapsamlı danışmanlık hizmetlerini birlikte sunalım.

Kıbrıs'ta en doğru insanla yüz yüze tanışın!

Özel Hizmetler


Doğru kişiyi buldunuz ve Kıbrıs'ta yaşamaya karar verdiniz. Peki ya sonra?


UZMANLARIMIZ AŞAĞIDAKİ TÜM KONULARDA İHTİYACINIZ OLABİLECEK HİZMETLERİ VERMEYE HAZIRLAR.
ÜSTELİK EN UYGUN FİYAT GARANTİSİYLE...

Havaalanı Transfer ve Otel Konaklama
Eş adayınızla yüz yüze görüşme için havaalanı transferleri ve otel konaklama seçenekleri.
Konut-Taşıt Edinme ve Gayrimenkul Danışmanlığı
Eşinizle yaşayacağınız, bütçenize en uygun konutun-aracın bulunması ve satın alma işlemleri.
Şirket Kuruluşu ve Pazar Araştırması
İşinizi Kıbrıs'a taşımanız için gerekli şirket kurulum işlemleri ve ayrıntılı pazar araştırmaları.
Vatandaşlık ve Vize Rehberliği
Siz veya eşiniz için oturma izni, çalışma izni, vatandaşlık işlemleri için başvuru ve rehberlik hizmetleri.

Kıbrıs'ta yeni bir hayata başlamak için hemen bizi arayın.
0850 888 0 235

İlginç istatistikler


Buluşma anketimize katılın.


Anketimize katıldığınız için teşekkür ederiz.

İlk buluşmada yeniden görüşme kararını ne kadar süre içerisinde verirsiniz?


SONUÇLAR

%25 - Hemen

%22 - 5 dakika veya daha az

%33 - Yarım saat

%6 - Bir saat

%11 - Bir saatten fazla

%3 - Emin değilim


BULUŞMAYA BAŞLA

Şimdi Bizi Arayın, Hayatınız Değişsin!

0850 888 0 235

— veya —

BAŞVUR